Punkty skupu odpadów Korporacji MSK Wrocław

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów Korporacji MSK, dlatego uruchomiliśmy punkty skupu odpadów na terenie Wrocławia i okolic. Ułatwiamy w ten sposób korzystanie z naszych usług małym i średnim dostawcom. Zachęcamy do wyboru dogodnej lokalizacji:

 

Skup odpadów – Wrocław

W naszych punktach we Wrocławiu zajmujemy się skupem odpadów. Przyjmujemy m.in.: elektroodpady, akumulatory, alternatory, kolorowe metale, kable, puszki aluminiowe, makulaturę czy stale stopowe. Możemy podjąć się również rozbiorem konstrukcji stalowej wraz z późniejszym uporządkowaniem terenu. Dysponujemy pojemnymi kontenerami na złom, które podstawiamy w dowolne, wskazane przez klienta miejsce. W przypadku wystąpienia problemów z transportem odpadów możemy zająć się także ich odbiorem.

Jeżeli masz problem z jednoznacznym stwierdzeniem czy Twoje śmieci nadają się do tego, by oddać je do punktu skupu, zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie rozwiejemy wszelki wątpliwości.

Skup puszek aluminiowych - Wrocław

Zapraszamy do odwiedzenia naszych skupów puszek aluminiowych we Wrocławiu. Obieramy zarówno produkty luzem, jak i w formie sprasowanej. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, w związku z czym jesteśmy w stanie przyjąć wszystkie ilości produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ze względu na ostre końce przewiezienie puszek samochodem osobowym może okazać się kłopotliwe. Jeżeli posiadasz hurtowe ilości aluminiowych odpadów, możemy zaoferować transport z wybranego miejsca lub podstawienie kontenera o wybranej wielkości. Stałym klientom możemy zaproponować preferencyjne warunki skupu, cykliczny odbiór i atrakcyjne ceny! Należność za odebrany towar możemy wypłacić gotówką od razu po zrealizowaniu transakcji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która skupem puszek aluminiowych zajmuje się już od wielu lat!